Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Siewierzu 

E-mail
E-mail
Home Wydarzenia WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY – ROZSTRZYGNIĘTY!!!!
formats

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY – ROZSTRZYGNIĘTY!!!!

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY: „Jan Paweł II w naszej codzienności” organizowany przez nasze LO w Siewierzu – ROZSTRZYGNIĘTY!!!!!! GRATULUJEMY Laureatom i Zwycięzcom!!!!!! Zamieszczamy Listy oraz kilka zdjęć z Konkursu.

Komitet Konkursowy Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II W Siewierzu uprzejmie zawiadamia, że w I Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym: „Jan Paweł II w naszej codzienności” Zwycięzcami i Laureatami Konkursu zostali:

     Komitet Konkursowy Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II W Siewierzu uprzejmie zawiadamia, że w I Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym: „Jan Paweł II w naszej codzienności” Zwycięzcami i Laureatami Konkursu zostali:

Szkoła Podstawowa -

Hubert Mirowski kl. III     -   I MIEJSCE  – Zespół Szkół w Siewierzu

Zofia Jędrzejczyk kl. III -  ex aequo  I MIEJSCE – Zespół Szkół w Siewierzu

Oskar Olko, kl. II, Maciej Trusz kl. I – II MIEJSCE – Szk. Podst. nr 8 w Będzinie

Ernest Kaliściak kl. III -  ex aequo  II MIEJSCE – Szk. Podstawowa nr 8 w Będzinie

Kacper Musiałek kl. III    -  III MIEJSCE    - Zespół Szkół w Siewierzu

Jakub Brodnik kl. III – wyróżnienie – Zespół Szkół w Siewierzu

Igor Skórka kl. III – wyróżnienie – Zespół Szkół w Siewierzu

Hubert Mirowski kl. II – wyróżnienie – Zespół Szkół w Siewierzu

 

Gimnazjum –

Natalia Bereza – kl. III – I MIEJSCE – Gimnazjum w Żelisławicach

Marta Jędrzejczyk kl. III -  ex aequo  I MIEJSCE Gimnazjum w Siewierzu

Matusz Wolniaczyk kl. I -   II MIEJSCE Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

Krystian Kakitek kl. II –  ex aequo  II MIEJSCE – Zespół Szkolno – Przedszkolny  w Wojkowicach Kościelnych

Kamila Kryczek kl. III – III MIEJSCE  Gimnazjum w Siewierzu

Bartłomiej Urbańczyk kl. III – wyróżnienie Gimnazjum w Siewierzu

Wiktoria Lorek kl. II – wyróżnienie Gimnazjum w Siewierzu

Julia Będkowska kl. III – wyróżnienie Gimnazjum w Siewierzu

 Licea –

Marcelina Jędrzejczyk kl. II – I MIEJSCE – LO im. Jana Pawła II w Siewierzu

Natalia Cieślakowska kl. I -ex aequo  I MIEJSCE– LO im. Jana Pawła II w Siewierzu

Katarzyna Czerwińska KL. IV– II MIEJSCE – Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

Sandra Lis kl. III – ex aequo  II MIEJSCE – LO im. Jana Pawła II w Siewierzu

Patrycja Wydmańska kl. III– III MIEJSCE – LO im. Jana Pawła II w Siewierzu

Monika Ociepka KL. IV-  III MIEJSCE – Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

GRATULACJE!!!!!!!! Wręczenie nagród 2 grudnia 2015 podczas Uroczystości w Liceum

Natalia Bereza kl. III G w Żelisawicach Kryczek Kamilakl. III G w Siewierzu III m. Marcelina Jędrzejczyk KL. II LO w Siewierzu I m. Bartłomiej Urbańczyk kl. II w. SONY DSC Patrycja Wydmańska Dłonie są krajobrazem serca Marta Jedrzejczyk kl. III G Lorek Wiktoria_1 kl. II G w Siewierzu w Urbańczyk Bartłomiej_1_kl.III G w Siwierzu Kacper Musiałek kl. III SP w Siewwierzu III m. Zofia Jędrzejczyk_kl. III SP w Siewierzu

  • Facebook