Home Wydarzenia WOJEWÓDZKI SUKCES LICEALISTEK Z SIEWIERZA!
formats

WOJEWÓDZKI SUKCES LICEALISTEK Z SIEWIERZA!

LICEALIADA – SOSNOWIEC 2015

Dnia 18.11.2015r. w Sosnowcu Milowicach rozegrano Finał Wojewódzki Licealiady w Tenisie Stołowym. Do Sosnowca przyjechały (w komplecie szesnastu drużyn) najlepsze szkoły naszego województwa. Zawodnicy, rywalizując indywidualnie, zdobywali punkty dla swych szkół. Nasz zespół,
w składzie: Magda Nowak, Paulina Górnisiewiecz i Milena Knapik, zajął bardzo wysokie 5 miejsce. Indywidualnie triumfowała Magda Nowak, która zajęła 11 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy wręczane przez przedstawiciela SZS Jacka Markowskiego, najlepsze szkoły nagrodzone zostały pucharami i medalami. Zawody prowadzili Paweł Madej i Stanisław Szydło.

GRATULACJE!!!!!!!!  DLA NASZYCH TENISISTEK I TRENERA P. KRZYSZTOFA BĘDKOWSKIEGO!!